Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Mediacje z udziałem przedsiębiorców”, który odbędzie się dnia 23 stycznia 2019 r. w godz. 9.00 – 17.00 w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego przy ulicy Bankowej 11b.

Wyżej wskazany panel dyskusyjny organizowany jest w ramach ogólnopolskiego projektu „Centra Arbitrażu i Mediacji”, który koordynuje oraz prowadzi Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do MEDIATORÓW, PRZEDSTAWICIELI SĄDOWNICTWA (SĘDZIÓW, REFERENDARZY, ASYSTENTÓW) oraz ABSOLWENTÓW WPiA UŚ ( DO 2 LAT PO UKOŃCZENIU STUDIÓW).

Uprzejmie informujemy, iż spotkanie poprowadzi SSA Pani Aleksandra Janas.

Udział w panelu jest bezpłatny.

Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń między wszystkimi grupami interesariuszy mediacji z województwa śląskiego, w szczególności sędziami, prokuratorami, przedsiębiorcami i mediatorami.

Spotkanie ma formę otwartej dyskusji, co pozwoli na sformułowanie wniosków w zakresie poprawienia funkcjonowania mediacji w sprawach gospodarczych.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 16 stycznia 2019 r. telefonicznie 515 166 005 lub e-mailem: mediacje@us.edu.pl.

Prosimy, także o wskazanie czy są Państwo absolwentem WPiA, przedstawicielem sądownictwa, mediatorem, prokuratorem bądź też przedsiębiorcą czy studentem.