mamy zaszczyt zaprosić na konferencję połączoną z panelem dyskusyjnym pn. „Rozwój mediacji gospodarczej” otwierającą projekt pn. „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”. Uprzejmie informujemy, iż liczba uczestników wyżej wspomnianego panelu jest ograniczona!

Wydarzenie ma stanowić forum wymiany doświadczeń między wszystkimi grupami interesariuszy mediacji z województwa śląskiego.
Wśród zaproszonych gości są m.in. sędziowie sądów rejonowych i okręgowych, przedsiębiorcy, prokuratorzy, mediatorzy, radcowie prawni, adwokaci oraz absolwenci studiów podyplomowych z zakresu mediacji.Spotkanie ma formę otwartej dyskusji.

Konferencja odbędzie się 28 września 2018 roku w godz. 9.00 – 15.00 w auli nr 6 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11b, 40-007 Katowice).

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj na adres mediacje@us.edu.pl lub wypełnienie go osobiście w siedzibie Śląskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji.

Pobierz formularz zgłoszeniowy