Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jako Partner projektu „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” realizowanego we współpracy z Fundacją Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica” zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych”.

Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń między wszystkimi grupami interesariuszy mediacji z województwa śląskiego, w szczególności sędziami, prokuratorami, przedsiębiorcami i mediatorami. Spotkanie ma formę otwartej dyskusji, co ma pozwolić na sformułowanie wniosków w zakresie poprawienia funkcjonowania mediacji w sprawach gospodarczych.

Panel odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2019 roku w „Q Hotel Plus” w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 12.

Program panelu znajdą Państwo tutaj.

Udział w panelu jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w panelu poprzez przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 24 kwietnia 2019 roku na adres e-mail: mediacje@rig.katowice.pl

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem Partnera Projektu „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”- RIG w Katowicach:

Tel. 32/ 351 11 86
e-mail: mediacje@rig.katowice.pl

CHCĄ PAŃSTWO WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT PROJEKTU?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem:mediacje@us.edu.pl

Projekt „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” jest realizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach wspólnie z Fundacją Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica (lider projektu).

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronach:

www.slaskiecam.us.edu.pl