w imieniu Śląskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji Fundacji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica mamy zaszczyt zaprosić Państwa na panel dyskusyjny „Mediacja gospodarcza – praktyczne problemy”.

Panel odbędzie się dnia 17 czerwca 2019 roku w godz. 9:00 – 16:00 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Wydarzenie ma na celu stworzenie przestrzeni do dyskusji pomiędzy interesariuszami mediacji gospodarczej z województwa śląskiego – sędziami, prokuratorami, przedsiębiorcami i mediatorami. Spotkanie będzie miało formę otwartej dyskusji, co pozwoli wypracować wspólne praktyki ułatwiające, a w niektórych przypadkach umożliwiające, rozwój mediacji gospodarczej.

Będzie to świetna możliwość, aby poruszyć istotne zagadnienia praktyczne z zakresu mediacji gospodarczej oraz problemy z nimi związane. Wspólnie zastanowimy się w jakim kierunku powinna zmierzać mediacja w sprawach gospodarczych, aby wiedza o niej docierała do jak najszerszego kręgu odbiorców.

Udział w panelu jest całkowicie bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 12 czerwca 2019 r. telefonicznie 515 166 005 lub e-mailem: mediacje@us.edu.pl.