ORGANIZATOR

Fundacja Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica”.

MIEJSCE SZKOLENIA

Szkolenie będzie odbywać się online za pośrednictwem platformy Click Meeting.

TERMIN
  • 28 maja 2021 r. w godz. od 15:15-18:15
  • 29 maja 2021 r. w godz. 9:00-15:30
  • 30 maja 2021 r. w godz. 9:00-15:30 (20 godzin szkoleniowych)
CEL I ADRESACI SZKOLENIA

Celem szkolenia jest dostarczenie informacji, wiedzy i umiejętności w prowadzeniu mediacji karnych oraz narzędzi usprawniających taką działalność.

Szkolenie jest skierowane do kandydatów na mediatorów w sprawach karnych oraz czynnych mediatorów, wszystkich, którzy chcą poznać tę instytucję, jej mechanizmy działania, a także prawnokarne znaczenie – adwokatów, radców prawnych, prokuratorów, policjantów, instytucji zajmujących się prawami pokrzywdzonych i/lub oskarżonych i skazanych.

SKRÓCONY PROGRAM SZKOLENIA
  1. O sprawiedliwości naprawczej i mediacji w ogólności
  2. Podstawy prawne mediacji w sprawach karnych
  3. Komunikacja w mediacji
  4. Mediacja w sprawach karnych – krok po kroku
  5. Organizacyjne podstawy funkcjonowania ośrodka mediacji

Naszym celem jest przygotowanie Uczestników do pełnienia roli mediatora w sprawach karnych poprzez zdobycie kompleksowej wiedzy na temat mediacji, dlatego też szkolenie prowadzone jest przez dwóch doświadczonych mediatorów w sprawach karnych.

TRENERZY

prof. dr hab. Olga Sitarz
dr Dominika Bek

W CENIE SZKOLENIA OTRZYMUJESZ DODATKOWO:

PRYWATNA GRUPA NA FB

Po zakupie kursu Uczestnicy otrzymają link do zamkniętej grupy na FB, w ramach której każdy Uczestnik ma zapewnione wsparcie doświadczonych mediatorów. W grupie możesz zadawać pytania, dzielić się wnioskami, wyjaśniać swoje wątpliwości oraz wymieniać doświadczeniami.

ZESTAW MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH

Każdy z Uczestników otrzyma zestaw materiałów poszkoleniowych, w skład których wchodzić będą między innymi wzory dokumentów mediacyjnych oraz przykłady ugód mediacyjnych.

Cena za szkolenie wynosi 600,00 zł +23% VAT.

Termin na przyjmowanie zgłoszeń upływa 25 maja 2021 r.

Termin płatności kwoty za szkolenie upływa 25 maja 2021 r.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: mediacje@us.edu.pl

Pobierz formularz zgłoszeniowy