pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, specjalistycznego szkolenia z mediacji gospodarczych dla mediatorów, które odbyło się w dniach 14-15 grudnia 2018 r. w Hotelu Vestina w Wiśle. Szkolenie było częścią projektu „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”, realizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, wspólnie z Fundacją Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica.

Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też mamy nadzieję, iż była to dla Państwo okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie mediacji gospodarczych oraz wyrażenia swoich poglądów w dyskusji. Tym samym Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji przyczynia się do upowszechniania mediacji gospodarczych, jako polubownej metody rozwiązywania sporów.

Uprzejmie informujemy, iż ofertę naszych aktualnych, dostępnych szkoleń znajdą Państwo tutaj.